Jak się zapisać - krok po kroku

null

KROK 1

Jeśli chcą Państwo zapisać swoje dziecko / dzieci do naszego żłobka, prosimy o wypełnienie poniższej ankiety rekrutacyjnej (ankieta pokaże się po naciśnięciu pola „rozwiń ankietę”).

Uwaga! W przypadku, gdy chcą Państwo zapisać do żłobka więcej niż jedno dziecko, prosimy o wypełnienie ankiety dla każdego dziecka oddzielnie.

Ankieta rekrutacyjna
Imię i nazwisko dziecka: Data urodzenia:
Miejsce zamieszkania:
Imię i nazwisko mamy: Telefon kontaktowy do mamy:
Imię i nazwisko taty: Telefon kontaktowy do taty:
Główny kontaktowy adres e-mail:
Od kiedy dziecko będzie uczęszczało do żłobka:
W jakie dni dziecko będzie uczęszczało do żłobka:
W jakich godzinach dziecko będzie w żłobku:

KROK 2

W odpowiedzi na przesłaną do nas wypełnioną ankietę otrzymają Państwo na wskazany w niej adres e-mail komplet dokumentów do wypełnienia wraz z niezbędnymi wskazówkami. Jednocześnie pracownik żłobka nawiąże z Państwem kontakt telefoniczny w celu umówienia terminu spotkania. Z wzorami dokumentów, w tym obowiązującą w naszym żłobku wyprawką, mogą się Państwo zapoznać w zakładce Dokumenty do pobrania.

UWAGA! Bardzo prosimy, aby nie przesyłać na żaden z adresów e-mail żłobka wypełnionych dokumentów, w szczególności umowy i ankiety medycznej, ani ich skanów. Dokumenty te zostaną przez Państwa złożone w żłobku podczas spotkania.

KROK 3

Podczas spotkania z dyrekcją żłobka omówione zostaną wszelkie szczegóły dotyczące rozpoczęcia przez Państwa dziecko / dzieci uczęszczania do żłobka. Dyrekcja odpowie na Państwa pytania, zostaną także podpisane dokumenty, które wcześniej otrzymali państwo za pomocą poczty elektronicznej.

KROK 4

W dniu uzgodnionym przez Państwa oraz dyrekcję żłobka rozpocznie się okres adaptacji Państwa dziecka / dzieci w żłobku, a po jego zakończeniu dziecko będzie normalnie uczęszczać do żłobka wg zadeklarowanych przez Państwa dni i godzin. Proces adaptacji został opisany w zakładce Adaptacja.

AdobeStock_114958174