Oferta

null
zrobione 500

Niepubliczny Żłobek Akademia Misia jest nowoczesną placówką opiekuńczo-wychowawczą dla dzieci  w wieku 1-3 lata. Dysponujemy dwiema doskonale wyposażonymi salami oraz niezbędnym zapleczem kuchenno-sanitarnym. Jasne, przestronne i klimatyzowane pomieszczenia nie tylko spełniają wszelkie obowiązujące normy, ale także zachęcają do zabawy, nauki i odpoczynku. Dysponujemy własnym przyżłobkowym placem zabaw, gdzie będziemy spędzać wolny czas w pogodne dni.

Dzieci mogą przebywać w żłobku od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-18.00.

Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę, przeszkoloną także w zakresie udzielania pierwszej pomocy małym dzieciom. Dzieci znajdują się pod opieką dwóch opiekunek w każdej grupie, pielęgniarki, psychologa dziecięcego, a także – w zależności od potrzeb – logopedy. Więcej szczegółów znajdą Państwo w zakładce Kadra.

Zapewniamy dzieciom bogaty wachlarz zajęć programowych: plastycznych, ruchowych, muzyczno-rytmicznych, językowych (w tym wspierających mowę). Organizujemy specjalnie dostosowane do możliwości maluchów koncerty i spektakle teatralne, zaś rodziców zapraszamy na pogadanki i spotkania poświęcone wsparciu w wychowywaniu ich pociech. Przykładowy plan dnia w naszym żłobku mogą Państwo obejrzeć tutaj.

Zachęcamy do odwiedzenia Galerii, gdzie znajdą Państwo wiele ciekawych zdjęć, zarówno samego żłobka, jak i naszej codziennej pracy z dziećmi.