Rekrutacja na rok szkolny 2024/2025

Od września 2024 będziemy dysponować ok. 30 wolnymi miejscami dla dzieci od 1 roku życia, w ramach umowy podpisanej z m.st. Warszawa. Oznacza to, że rodzice nie płacą czesnego, a jedynie opłacają koszty wyżywienia. Aby zapisać dziecko w trybie „miejskim” należy je zarejestrować w systemie rekrutacyjnym. Szczegóły dostępne są pod adresem Rekrutacja – Zespół Żłobków m.st. Warszawy (zlobki.waw.pl). Nasz numer w systemie to 261 (Akademia Misia). Posiadamy wykwalifikowaną, doświadczoną i troskliwą kadrę, a grupy są bardzo kameralne. Dzieci mają regularne zajęcia wspierające rozwój mowy (z logopedą) oraz język angielski. Przy dobrej pogodzie korzystamy z trzech własnych ogrodzonych placów zabaw. Posiłki dostarcza nam specjalistyczny katering uwzględniający wszystkie diety eliminacyjne.

Sam proces rekrutacji odbywa się w czerwcu i wówczas dowiedzą się Państwo, czy Wasze dziecko dostało się z tzw. puli miejskiej, czy nie.

Niezależnie od naboru warszawskiego, zawsze dysponujemy kilkoma miejscami tzw. „komercyjnymi”, z których skorzystać można przez cały rok, w zależności od dostępności miejsc w danej grupie wiekowej.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu i wizyty w naszej placówce.

Skip to content