Wyżywienie

null

Posiłki dla dzieci w naszym żłobku zapewnia firma Smakuś.

Oprócz diety standardowej oferujemy Państwu wybór diet dedykowanych dla dzieci ze zdiagnozowaną alergią:

  • dieta bezmleczna,
  • dieta bezglutenowa,
  • dieta bezjajeczna,
  • dieta wegetariańska.

Wyboru diety dokonują Państwo przy zapisie dziecka do żłobka.

ccc
background

Zestawy posiłków opracowane są przez dietetyka. Jedzenie jest zbilansowane, urozmaicone, przygotowane ze świeżych, najwyższej jakości składników, bez użycia konserwantów i  „ulepszaczy”. Cukier ograniczony jest do minimum. Woda do picia jest stale dostępna.
Dzieci są zachęcane do kosztowania potraw i wspólnego spożywania posiłku.
Współpracujemy z Państwem w kwestii wyżywienia, biorąc pod uwagę indywidualne upodobania dziecka.

Sposób rozliczania opłat za posiłki

Opłaty za wyżywienie pobierane są z góry za każdy miesiąc, w oparciu o faktyczną liczbę dni pracy żłobka w danym miesiącu (bez weekendów, dni świątecznych, dni ustawowo wolnych od pracy). W pierwszym miesiącu uczęszczania dziecka do żłobka opłata zostanie naliczona proporcjonalnie do liczby dni roboczych, począwszy od pierwszego dnia obecności dziecka do końca miesiąca. W każdym kolejnym miesiącu, naliczona wg faktycznych dni roboczych opłata za wyżywienie zostanie obniżona o liczbę nieobecności dziecka w żłobku w miesiącu poprzedzającym.

Raw pasta tomato basil rustic wood background

Uwaga! Aby uniknąć opłaty za wyżywienie w pierwszym dniu nieobecności dziecka, spowodowanej np. chorobą, należy zgłosić nieobecność do godz. 17.00 dnia poprzedniego. W przeciwnym razie, opłata za wyżywienie za dzień następny zostanie naliczona. Za kolejne dni nieobecności, aż do powrotu dziecka do żłobka, opłata nie będzie naliczana.

Nieobecności należy zgłaszać telefonicznie lub sms-em pod numerem telefonu 530-994-024 lub mailowo: kontakt@akademiamisia.pl