Wyżywienie w żłobku Akademia Misia

 

Kto przygotowuje jadłospis dla dzieci w żłobku Akademii Misia?

Wybierając Akademię Misia nie musisz martwić się o konieczność samodzielnego zapewnienia dziecku wyżywienia. W czasie pobytu w żłobku zadbamy o jego jadłospis, korzystając z profesjonalnych usług firmy cateringowej oraz dietetyka. W naszym żłobku kładziemy nacisk na wspólne spożywanie posiłków i zachęcanie dzieci do poznawania nowych smaków.

Gotowe potrawy dostarcza firma Kuchnia Misia oferująca catering dla szkół, przedszkoli czy klubów malucha. Mamy pewność, że posiłki przygotowywane są ze świeżych składników najwyższej jakości, nie zawierają sztucznych dodatków do żywności, a ilość cukru została ograniczona do niezbędnego minimum. Pozwoli to kształtować prawidłowe nawyki żywieniowe, które zaprocentują w przyszłości!

Aby zadbać o przestrzeganie zasad prawidłowego żywienia dzieci, zgodnego z wymaganiami dla danej grupy wiekowej, korzystamy z pomocy dietetyka, który odpowiada za opracowanie zestawów posiłków, by były one zbilansowane i urozmaicone.

Czy wyżywienie w żłobku można dostosować do wyjątkowych dziecięcych potrzeb?

Nietolerancje i alergie pokarmowe u małych dzieci to wyzwanie, z którymi mierzy się coraz więcej rodziców. W naszej ofercie wyżywienia nie mogliśmy pominąć indywidualnych potrzeb podopiecznych i przygotowaliśmy dla nich wybór różnorodnych diet. Dzięki temu na talerz dziecka nie trafi zakazany produkt, a rodzice nie będą musieli zajmować się samodzielnym przygotowywaniem posiłków.

Dla dzieci ze zdiagnozowaną alergią pokarmową możemy zaproponować diety: bezmleczną, • bezglutenową, • bezjajeczną, • wegetariańską.

Eliminując z jadłospisu niektóre składniki, nie zapominamy, że dieta malucha musi dostarczyć mu niezbędne składniki odżywcze i witaminy. Jesteśmy otwarci na sugestie rodziców i preferencje naszych podopiecznych!

 

Jak rozliczamy się za posiłki dla dzieci w Akademii Misia?

Nowoczesne technologie ułatwią także dbanie o posiłki Twojego dziecka. Aby wybrać dietę dla malucha, kontrolować zamówienia oraz płatności konieczna jest rejestracja konta w programie STARTEDU. To intuicyjne i komfortowe rozwiązanie dla rodziców, dające im stały nadzór nad finansami. Jest to również jedyny sposób, by zrezygnować z posiłku, jeśli dziecko danego dnia nie pojawi się w żłobku, ponieważ Akademia Misia nie ma możliwości ich odwoływania lub domawiania. Jedynym warunkiem jest zgłoszenie rezygnacji z wyżywienia w danym dniu do godziny 6.00 rano.

Opłata za wyżywienie pobierana jest z góry – od dnia pierwszego zamówienia do końca danego miesiąca. W kolejnych miesiącach rozliczenia uwzględniają liczbę dni, w które zapewniony będzie catering, ale należna kwota jest obniżana o wartość odwołanych za pośrednictwem systemu posiłków z miesiąca poprzedniego. Dzięki wdrożeniu takiemu rozwiązania rodzice nie muszą obawiać się, że poniosą dodatkowe koszty za wyżywienie, z którego nie skorzysta ich dziecko.

Skip to content