Jak się zapisać - krok po kroku

null

KROK 1

Jeśli chcą Państwo zapisać swoje dziecko / dzieci do naszego punktu opieki, prosimy o wypełnienie poniższej ankiety rekrutacyjnej (ankieta pokaże się po naciśnięciu pola „rozwiń ankietę”).

Uwaga! W przypadku, gdy chcą Państwo zapisać do naszego punktu więcej niż jedno dziecko, prosimy o wypełnienie ankiety dla każdego dziecka oddzielnie.

  Ankieta rekrutacyjna
  Imię i nazwisko dziecka: Data urodzenia:
  Miejsce zamieszkania:
  Imię i nazwisko mamy: Telefon kontaktowy do mamy:
  Imię i nazwisko taty: Telefon kontaktowy do taty:
  Główny kontaktowy adres e-mail:
  Od kiedy dziecko będzie uczęszczało do punktu opieki:
  W jakie dni dziecko będzie uczęszczało do punktu opieki:
  W jakich godzinach dziecko będzie w punkcie opieki:

  KROK 2

  W odpowiedzi na przesłaną do nas wypełnioną ankietę otrzymają Państwo na wskazany w niej adres e-mail komplet dokumentów do wypełnienia wraz z niezbędnymi wskazówkami. Jednocześnie pracownik punktu opieki nawiąże z Państwem kontakt telefoniczny w celu umówienia terminu spotkania. Z wzorami dokumentów, w tym obowiązującą w naszym punkcie wyprawką, mogą się Państwo zapoznać w zakładce Dokumenty do pobrania.

  UWAGA! Bardzo prosimy, aby nie przesyłać na żaden z adresów e-mail punktu opieki wypełnionych dokumentów, w szczególności umowy i ankiety medycznej, ani ich skanów. Dokumenty te zostaną przez Państwa złożone w punkcie opieki podczas spotkania.

  KROK 3

  Podczas spotkania z dyrekcją punktu opieki omówione zostaną wszelkie szczegóły dotyczące rozpoczęcia przez Państwa dziecko / dzieci uczęszczania do naszego punktu. Dyrekcja odpowie na Państwa pytania, zostaną także podpisane dokumenty, które wcześniej otrzymali państwo za pomocą poczty elektronicznej.

  KROK 4

  W dniu uzgodnionym przez Państwa oraz dyrekcję punktu opieki rozpocznie się okres adaptacji Państwa dziecka / dzieci, a po jego zakończeniu dziecko będzie normalnie uczęszczać do naszego punktu wg zadeklarowanych przez Państwa dni i godzin. Proces adaptacji został opisany w zakładce Adaptacja.

  AdobeStock_114958174
  Skip to content