Jak zapisać dziecko do żłobka Akademia Misia (prywatnie)?

 

Akademia Misia to placówka dostępna zarówno w trybie publicznym – poprzez warszawski system rejestracji do żłobków miejskich – jak i prywatnym. Poniższa instrukcja dotyczy zapisu dziecka do naszego punktu w trybie prywatnym. Jeżeli chcą Państwo skorzystać z drogi bezpłatnej, zachęcamy do zapoznania się z postępowaniem na stronie systemu rekrutacji Zespołu Żłobków m.st. Warszawy.

Krok I – zgłoszenie się do żłobka poprzez wypełnienie ankiety

Jeśli chcą Państwo zapisać swoje dziecko/dzieci do naszego punktu opieki, prosimy o wypełnienie poniższej ankiety rekrutacyjnej (ankieta pokaże się po naciśnięciu pola „rozwiń ankietę”).

Uwaga! W przypadku, gdy chcą Państwo zapisać do naszego punktu więcej niż jedno dziecko, prosimy o wypełnienie ankiety dla każdego dziecka oddzielnie.

  Ankieta rekrutacyjna
  Imię i nazwisko dziecka: Data urodzenia:
  Miejsce zamieszkania:
  Imię i nazwisko mamy: Telefon kontaktowy do mamy:
  Imię i nazwisko taty: Telefon kontaktowy do taty:
  Główny kontaktowy adres e-mail:
  Od kiedy dziecko będzie uczęszczało do punktu opieki:
  W jakie dni dziecko będzie uczęszczało do punktu opieki:
  W jakich godzinach dziecko będzie w punkcie opieki:

  Krok II – rekrutacja do żłobka i podpisanie dokumentów

  UWAGA! Bardzo prosimy, aby nie przesyłać na żaden z adresów e-mail punktu opieki wypełnionych dokumentów, w szczególności umowy i ankiety medycznej, ani ich skanów. Dokumenty te zostaną przez Państwa złożone w punkcie opieki podczas spotkania.

  Krok III – możliwość spotkania z dyrekcją , by zapisać dziecko do żłobka

  Podczas spotkania z dyrekcją punktu opieki omówione zostaną wszelkie szczegóły dotyczące rozpoczęcia przez Państwa dziecko/dzieci uczęszczania do naszego punktu. Dyrekcja odpowie na Państwa pytania, zostaną także podpisane dokumenty, które wcześniej otrzymali Państwo za pomocą poczty elektronicznej.

  Krok IV – przyjęcie do żłobka i rozpoczęcie okresu adaptacji

  W dniu uzgodnionym przez Państwa oraz dyrekcję punktu opieki rozpocznie się okres adaptacji Państwa dziecka/dzieci, a po jego zakończeniu dziecko będzie uczęszczać do naszego punktu wg zadeklarowanych przez Państwa dni i godzin. Proces adaptacji maluchów do zmian potrafi być trudny, dlatego gorąco zachęcamy, by odpowiednio się do niego przygotować. W tym celu polecamy zapoznanie się z naszymi wskazówkami opisanymi w zakładce Adaptacja.

  Skip to content